Mexiko je další ze zemí, kde hlásí výskyt levné ruské drogy zvané Krokodil. Prvně se objevila v mexickém státě Jalisco a její nástup nebyl zrovna dvakrát příjemný. Ve městě Puerto Vallarta se na Krokodilovi stala závislou sedmnáctiletá dívka, která již nejspíš slyšela o jeho masožravých účincích, a tak ji snad napadlo, že když si bude drogu píchat přímo do genitálu, nic se jí nestane.

Mladou dívku odvezli do nemocnice její přátelé poté, co si stěžovala na bolesti v oblasti vaginy a tvrdila, že jí „tam dole shnila“. Nebyla daleko od pravdy, sedmnáctiletá dívka, která si drogu kupovala na ulici, přišla během dvou měsíců užívání o celý pohlavní orgán.

Infekce jí nejen sežrala vnější pysky, ale dostala se i do pochvy a k děloze, navíc podle úředníků mohla nakazit své sexuální partnery. Mladá žena je nyní v péči doktorů a pod dohledem sociálních pracovníků, nejspíše ji kromě léčení závislosti čekají i plastické operace, pokud se tedy lékařům podaří ji zcela uzdravit z infekčního napadení tkáně.

Uživatelé drogy Krokodil trpí stejnými příznaky, náhražka za heroin rozežírá maso a léčba je nejen zdlouhavá, ale často i neúspěšná, opakovaně se tvoří mokvající rány a vředy.