Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Další sex na ulici: Tuhle holku od jejího idolu nedokázali odtrhnout ani policisté!

Tammy Lee Powersové sklaplo! Po divokém sexu na veřejnosti a agresivitě vůči policistům, je obviněná a půjde před soud!
Zdroj: Oficiální zdroj
Floridská policie byla přivolaná k sexu na veřejnosti. Když však na místo dorazila, nestačila se divit. Dvojice se dál nerušeně oddávala sexu a policii vůbec nevnímala. Policisté museli rozparáděný pár od sebe násilím odtrhnout!

Devětadvacetiletá Tammy Lee Powers musela být fakt hodně nadržená Na řidiče kamionu, který jí nabídl odvoz, se doslova vrhla!

Příběh začíná v momentě, kdy se žena v dost opilém stavu pokouší dostat domů na kole. Její pokus ale skončí v příkopě. Kolo se jí na cestě nepodařilo udržet.

Chvíli na to projíždí kolem náklaďák a když řidič mladou ženu spatří, nabídne se, že ji sveze. Hned v kabině Tammy nabídla muži sex! Řidič se samozřejmě nebránil a tak šli na věc.

Zanedlouho už ale byla na místě policie, která byla k divokému sexu na veřejnosti přivolaná.

Powers odmítala slézt z muže a v sexu pokračovala nerušeně dál

Policisté proto rázně zakročili a rozvášněný pár odtrhli od sebe! Žena byla kvůli přerušenému sexu agresivní. Strážníkům sprostě nadávala a odmítla předložit své doklady.

Řidič ale s hlídkou spolupracoval a vypověděl, co se přesně stalo. Díky tomu mu policisté pouze slušně domluvili.

Žena ale opakovaně kladla odpor a proto bylo spoutána a zavřena ve služebním voze. Za veřejné obnažování a opakovaný útěk při zatýkání je obviněná a poputuje před soud.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy