Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Další sahání na vaginu! Tentokrát "tam dovnitř" šmátrají hetero holky!

Další sahání na vaginu! Tentokrát "tam dovnitř" šmátrají hetero holky!
Zdroj: Youtube
Předchozí Další
A je to tu. Bylo tu sahání gayů na prsa, sahání lesbiček na penis, sahání gayů na vaginu a sahání hetero chlapů na penis. Takže prostě muselo přijít video, kde si hetero holky sahají na cizí vaginu. A už je venku! Sympatické holky si zkouší, jaké to je, sahat úplně cizí holce mezi nohy.

"Sahání na prsa - ano. To je mezi holkami jako držení se za ruku," směje se blondýnka hned na začátku. Když ale vyfasuje gumovou rukavici, tak trochu znejistí. Nakonec se ale všechny holky chopí svého úkolu se ctí a figurantku osahají

"Je teplá a moc hezká. Přesně takhle jsem si to představovala," hodnotí vaginu jedna ze slečen.

Další slečna v zeleném svetru se trochu zdráhala. Prý vyrůstala v katolické rodině a tohle téma bylo absolutní tabu Nakonec je ráda, že si touhle zkušeností prošla, prý by jinak nikdy v životě neměla šanci zkoumat genitálie cizí ženy na vlastní oči.

"Nic se nemění, neroste, neroste. Zůstává to stejné," hodnotí pozitiva vaginy oproti penisu kudrnatá blondýnka. "Musíte milovat všechny části svého těla," dodává!

Každá z žen se během pokusu cítila jinak, všechny ale takovou zkušenost vřele doporučují!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy