Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Další povedený apríl: Paranoidní Američané si myslí, že mají něco v kafi. Podívejte se na jejich geniální reakce zděšení!

Další povedený apríl: Paranoidní Američané si myslí, že mají něco v kafi. Podívejte se na jejich geniální reakce zděšení!
Zdroj: youtube.com
Co byste udělali, kdybyste pili kafe a někdo z vašich blízkých na vás najednou zakřičel: Apríl! Reakce vyděšených Američanů sledujte ve videu.

Co by to bylo za apríla, kdyby si z někoho pořádně nevystřelil i známý vtipálek Jimmy Kimmel (47)? Americký moderátor také tentokrát vyzval ke spolupráci své diváky a požádal je, aby na své blízké zakřičeli "apríl!", zatímco budou pít kafe. Následnou reakci měli natočit a Kimmelovi poslat.

A třebaže se to na první pohled může jevit jako neškodný aprílovský žertík, podle zveřejněného videa je vidět, že skutečně účinný.

Lidé přestávají nápoj pít a se zděšeným výrazem v očích se ptají, co v kafi je. Někteří se s pláčem ptají, jestli tam mají projímadlo, jiní tekutinu dokonce vyplivují a letí si vypláchnout ústa. Nejlepší reakcí je ovšem pán v závěru, který má Jimmyho úplně na háku a jasně mu vzkazuje, co si o něm myslí.

Skvělá inspirace na příštího apríla!

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy