Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Další postupující do semifinále Talentu rozbrečel celou porotu. Mirek Sýkora je fenomenální zpěvák, ale téměř nedokáže mluvit

Další postupující do semifinále Talentu rozbrečel celou porotu. Mirek Sýkora je fenomenální zpěvák, ale téměř nedokáže mluvit
Zdroj: reprofoto TV Joj

Do semifinále show Česko Slovensko má talent se dostal Slovák Miroslav Sýkora. Muž, který předstoupil při castinzích před porotu a měl takový problém s mluvením, zasekával se a nedovedl říct ani pozdrav, až se ho Lucie Bílá (47) zeptala, jestli si nedělá legraci.

Jenže Mirek si legraci nedělal. Po krkolomném představení předvedl něco, co nikdo nečekal. Zazpíval operní árii takovým způsobem, že celé divadlo mu tleskal vestoje. Jakoby náhle veškerá jeho tréma a řečová vada neexistovaly.

Jaro Slávik následně z Mirka tahal, co se mu vlastně stalo, že tak špatně mluví. On se svěřil s traumatickým zážitkem z dětství, jehož následkem je právě jeho těžká vada řeči. Dojemným příběhem a hlavně svým obrovským talentem dojal nejen porotu, ale i hlasující diváky, kteří ho poslali rovnou do semifinále.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy