Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Další ohnivé peklo v Rusku: Plameny zachvátily panelák, evakuovali už 200 lidí

Ohnivé peklo…
Rusko se ještě nestihlo vzpamatovat z ohnivého pekla, které propuklo v nákupním centru, a při kterém zahynulo 64 lidí a už se vynořily další zprávy o velkém požáru. Tentokrát by se mělo jednat o panelový dům v Čečensku, který zachvátily plameny. Záchranáři už evakuovali kolem 200 lidí.

Před pár dny vypukl v Rusku v obchodním centru obrovský požár, při kterém zahynulo 64 lidí, převážně dětí. Počet mrtvých zatím ještě není konečný, protože řada návštěvníků centra se stále pohřešuje.

Vyšetřovatelé zatím pátrají po příčině vzniku požáru. Zatím vše nasvědčuje tomu, že došlo k hrubému porušení bezpečnostních předpisů. Navíc byly uzamčeny evakuační východy. V současné době v Rusku záchranáři opět bojují s dalším ohněm.

V ohnivém pekle se ocitl panelový dům v Čečensku. Naštěstí podle dostupných informací nepřišel nikdo o život, ale muselo být evakuováno na 200 osob. Akce se účastnilo 155 hasičů, kterým se požár nakonec podařilo dostat pod kontrolu.

Mohlo by vás zajímat

Další články