Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další hollywoodské krásky přiznaly, že je slavný producent sexuálně obtěžoval. Co od nich chtěl?

Další hollywoodské krásky přiznaly, že je Harvey Weinstein sexuálně
obtěžoval.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Jeden z nejvlivnější filmových producentů Hollywoodu Harvey Weinstein (65) byl tento týden obviněn několika herečkami ze sexuálního obtěžování a dokonce i znásilnění. Herečka a bývalka Marilyna Mansona, Rose McGowan, vyzvala na svém twitterovém účtu ostatní herečky, aby přestaly mlčet a řekly pravdu. Sám producent přiznal, že svým chováním způsobil mnoho bolesti a že se omlouvá za své chování. Na co lákal Angelinu a Gwyneth Paltrow?

Weinstein byl po odhalení sexuálního skandálu vyhozen ze své vlastní firmy The Weinstein Company. Ve světle nových okolností se k této aféře přidala i herečka Gwyneth Paltrow a dokonce i sexy Angelina Jolie.

Jeho žena Georgina Chapman ho opustila a skandál komentovala slovy: „Mám zlomené srdce za všechny ženy, které musely trpět.“ Spoluzakladatel produkční a distribuční firmy Miramax Harvey Weinstein odcestoval do Evropy na sexuální léčbu.

Gwyneth (45) řekla, že ji Weinstein najal na ztvárnění role ve filmu Emma. V tu dobu jí bylo 22 let. Setkali se v hotelu v Beverly Hills, kde na ni Weinstein položil ruku a lákal ji do ložnice na masáž. Paltrow odmítla a svěřila se s tím svému tehdejšímu příteli Bradu Pittovi. Ten se své přítelkyně zastal. Paltrow pak zavolal naštvaný Weinstein a křičel na ni do telefonu, že to mělo zůstat jejich tajemstvím.

Angelina Jolie (42) potvrdila pro deník The Sun své špatné zkušenosti s váženým producentem. Dělal jí neslušné návrhy v roce 1998. Od té doby s ním Jolie už nespolupracovala. Na rozdíl od Paltrow, která za svou roli ve Weinsteinově filmu Zamilovaný Shakespeare dostala v roce 1999 Oscara.

Weinstein je nařčen z několika dalších afér a celý Hollywood je na nohou. Jeho obtěžování začalo před třiceti lety a zatím se neví, kolik hereček je do této kauzy zapleteno. Odhalování pokračuje a my tento případ budeme nadále sledovat.

Související články

Další články