Ještě před rokem se nad jejich vzájemnou láskou stahovaly obrovská mračna, dokonce se na chvíli rozešli. Ale vypadá to, že zjistili, že bez sebe nemůžou být. Nejenže opět spolu bydlí, chtějí si postavit rodinný dům, ale dokonce už se nebrání ani dětem.

A kdo je modelce vzorem v tom rodinném životě? Nikdo jiný než její kolegyně Tereza Chlebovská (25), která před dvěma měsíci porodila fotbalistovi Pavlu Kadeřábkovi (24) dceru Emu. Nikol se strašně zalíbily ty spokojené fotky, kdy vypadají s miminkem jako reklama na štěstí, a chtěla by se podle našich informací stát také ženou v domácnosti a starat se o Jakuba a jejich plod lásky.

Přitom ještě nedávno tvrdila, že chce zkusit své štěstí v zahraničí, přeci jen za chvíli by už byla ve světě v modelingu dost stará. Jestli se ale rozhodne otěhotnět, tak to na dráhu manekýnky může zapomenout. Ale asi ví, že by si nevěrného čutálistu měla radši k sobě nějak „připoutat“. Kdyby odjela pryč, tak by se mu mohla zase zapalovat lýtka. Když mu porodí nástupce nebo rozkošnou princeznu, tak už na jiné holky určitě ani nepomyslí.