Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

DALŠÍ FOTBALISTA NA CESTĚ? Miss Švantnerová chce vztah s čutálistou posunout na další level

DALŠÍ FOTBALISTA NA CESTĚ? Miss Švantnerová chce vztah s čutálistou posunout na další level
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Vypadalo to, že tenhle vztah nemá žádnou budoucnost. Fotbalista Jakub Hora (25) byl dost do větru a naháněl holky, kde se dalo, ale nakonec se mu podařilo svou lásku Nikol Švantnerovou (22) uchlácholit. Ta je natolik zamilovaná, že už přemýšlí nad založením rodiny.

Ještě před rokem se nad jejich vzájemnou láskou stahovaly obrovská mračna, dokonce se na chvíli rozešli. Ale vypadá to, že zjistili, že bez sebe nemůžou být. Nejenže opět spolu bydlí, chtějí si postavit rodinný dům, ale dokonce už se nebrání ani dětem.

A kdo je modelce vzorem v tom rodinném životě? Nikdo jiný než její kolegyně Tereza Chlebovská (25), která před dvěma měsíci porodila fotbalistovi Pavlu Kadeřábkovi (24) dceru Emu. Nikol se strašně zalíbily ty spokojené fotky, kdy vypadají s miminkem jako reklama na štěstí, a chtěla by se podle našich informací stát také ženou v domácnosti a starat se o Jakuba a jejich plod lásky.

Přitom ještě nedávno tvrdila, že chce zkusit své štěstí v zahraničí, přeci jen za chvíli by už byla ve světě v modelingu dost stará. Jestli se ale rozhodne otěhotnět, tak to na dráhu manekýnky může zapomenout. Ale asi ví, že by si nevěrného čutálistu měla radši k sobě nějak "připoutat". Kdyby odjela pryč, tak by se mu mohla zase zapalovat lýtka. Když mu porodí nástupce nebo rozkošnou princeznu, tak už na jiné holky určitě ani nepomyslí.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy