Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Další důkaz, že Česko je země plná podvodníků! V bazarech se prodávají auta na odpis, která mohou zabíjet!

Octávka jako nová!
Zdroj: autoforum
+ Dalších 8 fotografií
Auto, které se stane součástí příliš těžké nehody, by se opravovat nemělo. I když se to totiž podaří, je vůz kvalitativně absolutně nesrovnatelný s "pouze ojetým" autem stejného stáří, a navíc může být velmi nebezpečný pro posádku. Jenže tady jste bohužel v Česku.

Oprava tzv. totálek se většinou nevyplatí ani finančně, protože cena opravy převyšuje hodnotu celého vozu. Tyto zničené vraky jsou ale prodávány pojišťovnami za velmi nízké ceny na náhradní díly. No a když si koupíte hned tři nebo čtyři…?

To už si pak zlaté české ručičky umějí pomoct a svaří z nich kompletně nový vůz.

A to je přesně i příběh následující fialové Škody Octavia. Mechanici odřízli nárazem poškozenou část a nahradili ji kusem úplně jiného vozu, který byl poškozený pro změnu zepředu.

Dokonalá fotodokumentace webu autoforum.cz ukazuje, že stvořit takové auto opravdu nedokáže každý. Na výsledném produktu by totiž nikdo na první pohled nepoznal, že jde napůl o vůz, který totálně zničil kamion.

Z hlediska umu je to vlastně obdivuhodná práce. Jenže jezdit by v takovém voze určitě nikdo nechtěl. Pokud pomineme fakt, že se na silnici bude chovat přinejmenším zvláštně, tak se při jakékoliv vážnější nehodě může vůz rozpadnout a způsobit tak zbytečnou smrt všech uvnitř.

Související články

Další články