Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další dívka promluvila: Pravda o schůzce s Justinem Bieberem! Tohle vám vyrazí dech holky, dokáže to i váš partner?

Justin už z Prahy odjel.
Zdroj: instagram
+ Dalších 51 fotografií
Koncert kanadského, pěveckého idolu byl spíše průměrný. O to je ale zajímavější, co se dělo pak. Justin zůstal na noc v Praze a společnost mu dělalo šest krásných Češek. Další z šestice dívek promluvila o tom, jaký Justin doopravdy je a co se dělo v hotelu po koncertě.

Kanadský zpěvák Justin Bieber (22) zavítal konečně i do České republiky, aby zde předvedl svoji show. O jeho koncertě se toho napsalo tak akorát. Však taky nebylo o čem mluvit. Jeho vystoupení bylo spíš průměrné, ale davy uřvaných fanynek jsou jistě jiného názoru.

Co je ovšem mnohem zajímavější, je jeho noční řádění Prahou. Nejdříve se chtěl dostat do jednoho pražského, nočního klubu, kde došlo k pěknému trapasu. Idola všech náctiletých dívek nechtěli pustit dovnitř, protože si mysleli, že to není pravý Justin. A když ho nakonec vpustili, znuděný Justin klub ihned opustil, protože v něm byla nuda.

Jenomže potom začala pravá show. Kanadský zpěvák odešel v doprovodu šesti krásných holek na hotel.

Jedna z šestice dívek se rozhodla, že prozradí, jak to doopravdy bylo. Slečna si přeje zůstat v anonymitě a nechce být jmenována. Dle jejich slov rozhodně odmítá, že by byla najatá nějakou agenturou.

Údajně si ji vyhlédla ochranka Justina, jelikož měla stání hned po pódiem. Ti ji také nabídli, zda by chtěla strávit pár chvil po boku svého oblíbence.

Dívka tvrdí, že k žádnému bujarému sexu a radovánkám nedošlo. Se zpěvákem se sešla ona a další dívky kolem třetí hodiny ranní v hotelu a ve čtyři údajně hotel opouštěla. Po celou dobu si dle jejich slov s Justinem jenom vykládaly a on se choval jako velký gentleman. Sem tam jim zazpíval nějakou píseň a zahrál na klavír a kytaru. Předtím pozval holky Justin na večeři a byli si zapařit v pár klubech.

Zpěvák se vůbec nechoval jako hulvát, nýbrž jako pravý kavalír a byl velmi přátelský. Pozval holky na večeři a pak si hodinku a půl vykládali.

„Na hotelu jsme byly jen chvíli. On hrál na klavír a brnkal na kytaru a povídal si s námi. Prostě si nás vybral a oslovila nás jeho ochranka. Co se dělo dál, to nesmím vyprávět. Z žádné z nás nic nedostanete, protože nic říkat nesmíme,“ uvedla jedna z dívek pro eXtra.cz.

Dívka tvrdí, že víc neprozradí, jelikož má zakázáno mluvit. Bohužel nám nesdělila, kdo ji zakázal mluvit o schůzce s kanadským idolem. Otázkou tak zůstává, zda slečna mluví pravdu, nebo jen nemůže prozradit pikantnosti, které se odehrávaly na hotelu, protože je vázána smlouvou.

Související články

Další články