Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Další brutální hádka ve VyVolených: Regina rozzuřila Vladka k nepříčetnosti, sledujte proč

Když odešla z Vily Zdeňka, bylo jasné, že Vladkovy (35) nervy už nebudou mít žádnou záchrannou brzdu, a pokud se mu něco nebude líbit, uslyší to obyvatelé celé pražské části, kde se Vila nachází.

Kdo by řekl, že Vladka dokáže vytočit nebohá zelenina! „Všimli jsme si, že vaše lednice se nápadně začíná podobat popelnici, a proto společně provedete dekontaminaci všech potravin. Celý dekontaminační proces povede boss Lucie, dohlížet a kontrolovat proces bude superboss Vlado. O osudu potravin rozhoduje jako nejvyšší supervizor Regina,“ zaznělo z dopisu, který VyVolení obdrželi od štábu.

Jenže Vlado absolutně nesouhlasil s tím, jakou zeleninu Regina označila za nekvalitní. „Chci, aby mi Regina ukázala, co je špatného na této zelenině,“ zuřil Vlado, který názorně na kamery ukázal, že zelenina není zkažená, ale pouze špinavá. „Já se tím živím 19 let. Ty se živíš 19 let točením kolem tyče,“ nebral si Vlado s Holáskovou servítky.

Nejvíc horkokrevného Vlada vytočí naprostá ignorace! Regina se s ním nechtěla hádat a odešla na terasu. To neměla dělat. Podívejte se na video!

Související články

Další články