Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Dakota Johnson promluvila o otčímovi: Antonio Banderas ji naučil vášni

Dakota Johnson promluvila o otčímovi: Antonio Banderas ji naučil vášni
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Rodinná idylka
Herečka Dakota Johnson (30) má opravdové štěstí, že má ve svém životě nevlastního otce, jakým je Antonio Banderas (59). Navždy změnil jejich rodinu, když vstoupil do jejich životů a vnesl do ní lásku a disciplínu zároveň. Dakota o svém otčímovi během udílení cen v Hollywoodu pronesla opravdu dojemná slova.

Hollywood Film Awards je prestižní udílení cen, kam se každoročně sjíždějí ty největší filmové hvězdy. Na jevišti letos stál i herec Antonio Banderas, který tu přebíral zaslouženou cenu za nejlepší herecký výkon ve filmu Bolest a sláva. Nešlo jen o tak ledajakou děkovačku, protože mu sošku předávala jeho nevlastní dcera Dakota Johnson

Při předávání pronesla opravdu překrásná slova, která Banderase téměř dohnala k slzám. Z toho, co Dakota řekla, je zcela jasné, jak moc si svého nevlastního otce váží. "Když mi bylo šest let, moje matka se provdala za muže, který do naší rodiny přinesl neuvěřitelně jasné světlo a zcela nový svět kreativity a kultury. A také jednu kouzelnou sestřičku," řekla Dakota Johnson na pódiu.

"Můj nevlastní otec Antonio Banderas vtrhl do našich životů. Byl tak živý, vtipný a tak zábavný a jeho angličtina byla krásně abstraktní. Shledali jsme ho naprosto úžasným. Miloval moji matku a mé sourozence tak, že to navždy změnilo životy nás všech. Antonio mě naučil opravdové vášni a disciplíně,“ popisovala hvězda filmu Padesát odstínu šedi

Antonio Banderas se provdal za Melanii Griffith, která už měla dceru Dakotu a syna Alexandra. Banderas si je osvojil a byl jim skvělým nevlastním otcem. Melanie mu později porodila ještě dceru Stellu. Ačkoli se po více než dvacetiletém partnerství rozvedli, Banderas prohlásil, že Melanii miluje a navždy milovat bude.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy