Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Čtvrteční výslech Agáty: Vegetariána jsem měla, smrděl česnekem!

S Agátou Hanychovou si mohou Pavel a čtenáři eXtra.cz dělat, co chtějí.

Pavel: Hele, my spolu budeme jako vedení, takhle vždycky při čtvrtku, bilancovat dění. Tedy, co že ty ses vůbec dala s námi do holportu? Jde jenom o prachy, nebo tě to i láká?

Agáta: No, ono…, kšefty dost nejsou dopoledne, hlavně v pondělí, v úterý… Ráno jsou ty diskotéky mrtvý, co ti budu povídat.

Pavel: Budeme se ještě vracet k těm Lvům. Mně ta akce tak vadí…, upocená Lucerna, zoufalej scénář vždycky, sebestředný Vachler a jeho raut…

Agáta: A taky tě tam nezvou, že?

Pavel: Ano, ty slepice, a taky mě tam nezvou, což nechápu, hlavně, že tam pozvou kdejakou nulu, ale pozvat mě, člověka, který se stal celebritou díky talentu a píli, to ne. Bych blil. Je něco, co na tý akci vadí tobě, kterou mimochodem taky chudokrevný Vachler nezve?

Agáta: Mně tam super vadí, že nevykopou ty novináře hned po přenosu. Tak se o půlnoci všichni vykalí na šrot, oni je tam fotí, pak z toho valej tři dny články o tom, kdo koho líbal, já bych to řešila jinak. Ale to vegetariánství mi neva, jeden večírek za rok se to dá vydržet, ale zase chápu, že hladovej herec – je hladovej herec.

Pavel: Hele, a tys měla tolik blbečků a zajímavých týpků zároveň, napadá mě, máš nějaký zkušenosti ze soužití s vegetariánem?

Agáta: Férově? S jedním jsem chodila a bylo to strašný. Pořád smrděl česnekem. A co ty, chodil jsi s vegetariánem?

Pavel: Chcípni! Já smrdím jen korunou, protože tady na Muzeu se nedá zaparkovat a pořád papírky nějaký a botičky.

Agáta: MHD?

Pavel: Nechce se mi moc…

Agáta: To seš tak nafoukanej?

Pavel: Na mě pořád někdo čumí tam.

Agáta: A proč na tebe čuměj, když tě nikdo nezná?

Pavel: Na mě nečuměj, že mě nikdo nezná, na mě čuměj, protože jsem hezký kluk, Agáto dost, tohle je s tebou rozhovor.

Agáta: Žádný dost, hele, co máš furt s tou Gottovou?

Pavel: Nic s ní nemám, jenom jsem jedinej nedomluvenej s Betramkou na supervizi článků… Takže ti, co ji v branži, zejména na Primě, nemají rádi, tak to nabonzujou mně, protože ví, že to pošleme do světa.

Agáta: A nebojíš se Karla?

Pavel: Karla si vážím. A vo tý blondýně, který se bojí Karel, už se nechci bavit… Ještě by vyšlo najevo, že ona a já, tenkrát v létě na Prajzské, o senách… No nic, hele na závěr… Co říkáš tomu, že nejčtenější článek prvního dne na eXtra.cz, kterej má přes sto tisíc unikátů, byla tasemnice v dredatý hlavě?

Agáta: Je to děs, jak lidi mají rádi jenom prasárny, kozy…, a špínu. Hezkej den a vidíme se za tejden.

Související články

Další články