Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Čtrnáctiletá dcera Cindy Crawford dělá mámě vrásky na čele: Takovouto žhavou kampaň nafotila!

Puberťačka Kaia Gerber se nebojí ukázat!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Je jí 14 let, vypadá na 18 a fotí svoje první kampaně. Seznamte se s Kaiou Gerber. Dcerou slavné topmodelky z 80. a 90. let Cindy Crawford. A na nějakou roztomilou holčičku zapomeňte, tahle dívka má na kontě pěkně žhavé fotky.

Je bohužel trendem ve světě návrhářů a designérů nahánět do svých kampaní stále mladší a mladší dívky. Ve většině Evropy mají holky pod 16 vstup na molo zakázán, ale o focení nikdo nic neříkal. A tak si značka Miu Miu vyhlédla právě Kaiu.

Dělá jim reklamu na sluneční brýle, ale co si budeme povídat, jenom hezký obličejík neprodává. A tak se před objektivem objevuje studentka hlavně v bikinách, jak se někde rozkošnicky rozvaluje a užívá sluníčka.

Focení pro ni není novinkou. Určitě má nejlepší školu od mámy Cindy a na svém Instagramu má taky pěknou sbírku fotek. Hlavně jeden provokativní snímek rozpoutal bouři u fanoušků. Kaia má na něm roztažené nohy, stahuje si svetřík a svůdně se dívá do objektivu. „To je strašné, opravdu je jí jenom 14 let?!“ nechápou fanoušci.

Máma Cindy musí mít z některých snímků vrásky na tváři!

Související články

Další články