Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Čtrnáctiletá Britka se zabila přímo na večírku, šikanovali ji proto, že byla moc hezká

Čtrnáctiletá Britka se zabila přímo na večírku, šikanovali ji proto, že byla moc hezká
Zdroj: Facebook

K čemu až muselo dojít, že se teprve čtrnáctiletá Sarah rozhodla k takovému kroku? Mladá dívka ze severního Durhamu se nedávno zabila na večírku svého spolužáka poté, co už nedokázala ustát šikanu svého okolí.

Podle svědků se na ni zaměřila skupina výrostků, kteří žárlili na to, že je Sarah hezká, a dávali jí to každý den silně pocítit. Doma se ale nesvěřila, o jejím trápení skoro nikdo nevěděl. Na večírku svého spolužáka se potkala se svými trýzniteli, mezi nimiž měly být i nějaké dívky, a tam bylo o všem rozhodnuto.

Její šestnáctiletý kamarád ji našel bez známek života v horním pokoji poté, co si stěžovala, že jí není dobře. Odvedl ji tedy nahoru do postele a nechal ji, ať se prospí. Když ji šel později zkontrolovat, musel vyrazit dveře, Sarah se za nimi zamkla, aby spáchala sebevraždu

Její kamarád zkoušel podle návodu operátorky na pohotovostní lince resuscitaci, ale marně. Policie nyní celý případ vyšetřuje, na večírku sice byl alkohol, ale nikde žádné drogy. Stejně tak není zveřejněno, jakým způsobem odešla mladá Sarah z tohoto světa. Kriminalisté zároveň dávají dohromady seznam jejích vrstevníků, kteří dívku šikanovali.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy