Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Čtení z dlaně je mrtvé! Teď se čte ze stehen! Nejnovější trend Instagramu milují muži i ženy!

Čtení ze stehen se líbí i mužům.
+ Další 4 fotografie
#Thighreading, což v překladu znamená čtení ze stehen, je novou senzací sociálních sítí. Tento hashtag milují muži i ženy bez rozdílu. I když každé pohlaví má pravděpodobně své vlastní důvody.

Pod označením čtení ze stehen se na sociálních sítích začaly v průběhu posledních týdnů objevovat stovky snímků ženských nohou bez jakékoliv retuše.

Tento trend odstartovala hvězda Twitteru Princess Labia, která ale vůbec netušila, co se jí obyčejnou fotografií vlastně nakonec podaří.

„Jenom jsem seděla na gauči a koukala se na strie na mých nohou, a jak byly na některých místech hluboké, tak mi přišlo, že by se z nich dalo číst jako z dlaně,“ prozradila žena pro MTV.

Fotografie nohou se nakonec staly něčím daleko větším než jen „čtením ze stehen“. Ženy z celého světa totiž sdílí obrázky svých „nedokonalých“ částí těla a vzájemně si tak ukazují, že mít strie je prostě úplně normální. Úspěšně tak bojují proti současnému ideálu krásy. Modelkám, které stráví ve Photoshopu delší dobu než před fotoaparátem.

Čtení ze stehen se navíc velmi líbí i mužům. Copak znáte nějakého, který by se nerad díval na ženské nohy?

Jak to celé vlastně vypadá, můžete vidět v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články