Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Cože? Oscarem oceněné zlatíčko Ameriky Jennifer Lawrence a svatba?! Tady něco nesedí!

Jennifer Lawrence do toho praštila?
Zdroj: archiv

Jennifer Lawrence (25) je oceňovanou herečkou a momentálně asi nejoblíbenějším člověkem v Americe. Všechny si získala svým přirozeným a nenuceným chováním, vtipem a inteligencí. Proto se teď její fanoušci vyděsili, když zjistili, že fotografie Jennifer vyšla ve svatebním magazínu známé americké guru hospodyňky Marthy Stewart.

Je to ale samozřejmě celé jinak. Jennifer se zúčastnila jako družička svatby svého bratra a rodina svolila k tomu, aby fotky byly použity do magazínu. Svatba byla samozřejmě velkolepá, ale na Jennifer je asi nejsympatičtější to, že se rozhodně na záběru necpala nikam doprostřed, naopak zůstává skoro nepovšimnuta v ústraní, aby nezastínila šťastnou nevěstu.

Ona sama zatím žádnou svatbu neplánuje, jak už to totiž bývá, dívky jako ona, které mají něco v hlavě a jsou vtipné, o normálního chlapa nezavadí. Tím spíš, když mají na poličce Oscara.

Související články

Další články