Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Courtney Stodden se oblékla do halloweenského kostýmu, který děsí Ameriku! Tohle je hodně přes čáru!

Courtney zase exhibuje!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
Obnažování na veřejnosti, lascivní kostýmy a podivná společnost. Tak se vždy prezentovala modelka a mladá manželka herce Douga Hutchinsona, Courtney Stodden. Vše se změnilo až jejím těhotenstvím a následným potratem. Dnes je však Courtney z nejhoršího venku a takhle se vyfotila v halloweenském kostýmu klauna.

Už jsou pryč časy, kdy televizní hvězdička smutnila po ztrátě svého dítěte. Někteří ji dokonce podezřívali z toho, že je to jenom dokonalé divadýlko pro média. Lidé ji kritizovali na sociálních sítích, že pokud je opravdu natolik smutná, měla by truchlit potichu. Ovšem Courtney dělala vše pro to, aby byla viděna v záři fotoaparátů.

Nicméně tohle už dávno neřeší. Mezitím se stihla líbat se svou kamarádkou na pláži a ukazovat obscénní show. Tahle holka prostě udělá vše pro to, aby se o ní psalo.

A dokazuje to čím dál tím častěji. Blíží se Halloween a Courtney Stodden cítí, že musí být opět zase vidět.

Courtney se předvedla ve skutku bizarním oblečku. Navlékla na sebe šílený kostým klauna a její make-up je opravdu děsivý. Tahle hvězdička evidentně nečte žádné zprávy a je zahleděná jenom do sebe. Jinak by totiž věděla, že klauni začínají v Americe dělat pěkné problémy.

Kdyby měla přehled, možná by zvolila jiný kostým. A nebo tady je varianta, že Courtney moc dobře ví, co dělá, a má to skvěle promyšlené. Jen aby nezašla moc daleko a něco se jí nestalo.

Související články

Další články