Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co zaručeně rozpláče ženu pod vánočním stromečkem? 6 dárků, za které vám opravdu NEPODĚKUJE!

Ženy jsou složité. A vybrat jim vhodný dárek? To je pořádný oříšek.
Zdroj: profimedia.cz
Najít vhodný dárek pro ženu? To je vždy hodně těžký úkol. Naštěstí existuje alespoň seznam dárečků, které fakt něžné stvoření nepotěší.

Po roce je tu opět adventní čas a přichází nejkrásnější svátky. Jistě všichni chceme Vánoce prožít v klidu a míru a také chceme splnit očekávání svých milovaných.

Ženy chystají dokonalé jídlo, zdobí obydlí a vytváří tu správnou sváteční atmosféru. Za to očekávají, že pod stromečkem najdou přesně to, co si tajně přály.

Muži jsou většinou s výběrem dárků ztraceni, a tak prosí o pomoc nejrůznější osoby. My vám letos trochu pomůžeme a řekneme vám, co ženě rozhodně nedávat. Věřte, že pokud se vyvarujete těchto darů, budete mít Vánoce klidnější.

Permice do fitka

Tak to opravdu není vhodná volba, pokud vás o to žena vysloveně nepoprosila. Všichni víme, jak jsou ženy citlivé na svou postavu. Pánové, to se pak dočkáte dotazů typu – já ti připadám tlustá? A v této vodě opravdu muži plavat neumí.

Nářadí na zahradu

Jistě je krásné, že máte přepychovou zahrádku, o kterou se žena tak ráda stará. Ovšem zbrusu nová sekačka, co seká úplně sama, ji stejně moc nepotěší. Žena nechce pod stromečkem vidět žádnou mašinu, která jí bude připomínat práci.

Jiná velikost spodního prádla

Na to opravdu pozor. Pokud se již pustíte do nákupu sexy prádla, pořádně si zjistěte, jakou má vaše milovaná velikost. Průšvih nastane, pokud se ta vaše holka do sexy kalhotek nenasouká. A pokud to na ní bude viset jako plenky? Místo žhavého sexíku vás bude čekat otrávený pohled.

Vylepšení jejího automobilu

Vy si možná budete připadat jako král, když té své polovičce vylepšíte auťák. Ona to možná opláče. Stane se.

Léky a vitamíny

Možná to myslíte dobře. Budete tvrdit, že vitamíny zpomalují proces stárnutí. Jenže tohle vaši milou neroztančí. A preparát na růst vlasů? Ne! Nedávejte dárky, které ženě vzkazují, že je stará a brzo umře. Právě vás napadlo, že jí dáte vitamíny na zvýšení sexuálního apetitu? To bude šílet!

Adrenalinové zážitky

Jako malí kluci jste chtěli skákat padákem a prohánět luxusní auto. Teď vás napadlo, že naprosto senzační bude prožít tento sen s vaší kočkou. Koupíte jí seskok padákem. Že se bojí výšek? Pánové, to je v té vaší hlavě jen maličký detail, že?

Roční předplatné kabelové televize

Vaše holka má oblíbený jeden seriál. Takže jí přikoupíte nějaké kanály a vytuníte kabelovku. A navíc je v balíčku přenos z italské fotbalové ligy. Super. Když budete mít kliku, tak po vás tu televizi nehodí.

Související články

Další články