Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Co vy na to? Zpěvačka Dusilová zariskovala a syna porodila doma!

Lenka Dusilová rodila doma.

Zpěvačka a uznávaná muzikantka Lenka Dusilová (38) v polovině května porodila syna Edwarda, ale až teď přiznala, že porod proběhl v domácím prostředí. „Chtěla jsem samozřejmě rodit v porodnici za dohledu doktorů, jenže nakonec se porod neočekávaně rozjel tak rychle a dobře, že jsem se zcela intuitivně rozhodla zůstat doma,“ prozradila zpěvačka magazínu Reflex.

Domácí porody u nás nemají příliš dobrou pověst, protože při nenadálých komplikacích může nepřítomnost lékařů a přístrojů ohrozit život dítěte. Dusilová se svěřila, že se i ona setkala s velmi negativními názory, když přiznala, jak její dítě přišlo na svět, přesto domácí porod neplánovala. Zpěvačku dokonce odmítli i někteří pediatři. „Rodila jste doma? Najděte si někoho jiného,“ slyšela několikrát Lenka, která rodila syna pět a půl hodiny.

Dusilová má na kontě několik ocenění Akademie populární hudby. Letos za ni cenu přebírala její manažerka, která to, že Lenka porodila, prozradila v přímém přenosu.

Mohlo by vás zajímat

Další články