Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co to v noci pořád škrábe na zadní dveře? Svobodná matka nainstalovala skrytou kameru a vyděsila celý internet k smrti!

Pořádně hororové video zveřejnila na Faceboku Lisa Mackenzie. Matka dvou dětí se snažila přijít na to, co způsobilo podivné škrábance na dveřích do zahrady, a tak tam nainstalovala skrytou kameru. Výsledky pátrání by snad radši ani sama neviděla.

Zatímco ona společně s dětmi spala nahoře v domě, na její zahradě se pohyboval maskovaný muž a snažil se ze všech sil dostat dovnitř.

„Bylo mi úplně špatně. Po zhlédnutí záznamu jsem se začala nekontrolovatelně třást. Ta představa, že tam někdo byl a co by se stalo, kdyby se dostal dovnitř. Kdybych nezamkla dveře. To, co mě štve, je, že na to, co mám, pracuji opravdu tvrdě a někdo mi to chce ještě vzít,“ vypověděla Lisa pro Wales Online.

Kamerový systém Angličanka nainstalovala poté, co našla na zadních dveřích škrábance. Chtěla vědět, co je způsobilo. Myslela si, že to udělalo jedno z dětí, ale video ji rychle vyvedlo z omylu.

Zloděj při další návštěvě dokonce zapomněl na zemi drát, kterým se pokoušel zámek otevřít. Lisa se svěřila, že od té doby nezamhouřila oči a utratila desítky tisíc za další bezpečnostní zařízení.

„Myslela jsem si, že jsem paranoidní, ale teď si zpětně přeji, abych byla opravdu jen paranoidní.“

Záběry ukazují muže, jak jistým krokem přechází přes verandu, a než se pustí do zámku, tak si posvítí baterkou do kuchyně.

Policie muže zatím nedopadla, ale pro klid obyvatel alespoň zvýšila četnost hlídek v dané oblasti.

Související články

Další články