Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Co to ta Nikol Švantnerová vyvádí? Nedokáže se smířit se ztrátou korunky a chová se jako utržená ze řetězu

Nikol už nevládne českým dívkám.
+ Další fotografie
Je to měsíc, co musela předat korunku pro královnu krásy své následovnici, ale doteď to nemůže vstřebat. Během svého kralování obrážela akce především pořádané Českou Miss, ale teď se zdá, že je jí všude plno. A nic víc za tím nehledejte než zoufalou snahu na sebe upozornit.

Zdá se, že ať teď přijdete na jakoukoliv akci s celebritami, tak na vás vykoukne Nikol Švantnerová (23). Sice předtím se také pohybovala po různých večírcích a otvíračkách klubů či obchodů, ale teď snad každý den na vás někde vybafne její tvář.

Vypadá to, že není tak nad věcí, jak sexy modelka tvrdila, ale dost ji hryže to, že ona už není ta nejkrásnější holka v republice, ale všechna pozornost se obrátila na úřadující Českou Miss Andreu Bezděkovou (21). To nemůže Nikol překousnout, tak se snaží aspoň obrážet akce, kde jsou novináři a kde by mohla udělat alespoň nějaký malý rozhovor.

Nikol, sice jsi pohledná dívka, ale jak se říká – čeho je moc, toho je příliš. Tak aby sis tím svým „vnucováním“ spíš neublížila, přeci jen by ses mohla médiím přejíst a už by se tě nikdo nezeptal ani na počasí. Rozmysli si, jestli je to opravdu dobrý krok do budoucna…

Mohlo by vás zajímat

Další články