Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co to proboha je? "Bezzubá" Bučková v reklamě na bělení zubů topí svoje silikony v mléčné lázni. Celé foto v galerii!

Zdroj: archiv

Česká Miss 2008 a údajně bývalá anorektička Eliška Bučková (23) ví, že si procházením po mole příliš nevydělá. Modelky za jednu akci dostanou kolem 3 až 5 tisíc korun a to je na provoz takové modelíny sakra málo. Sice se teď Eliška může díky vztahu s milionářským synkem Jakubem Malinou topit v luxusu, ale ještě když byla s Václavem Noidem Bártou, musela se pěkně ohánět.

Jako svou tvář si ji vybrala firma vyrábějící přípravek na bělení zubů. Manažeři společnosti ale zřejmě zapomněli zadávající agentuře říct, že právě zuby by měly hrát v jejich promu hlavní roli. Na reklamě, která se objevuje v mnoha tištěných časopisech, má ale Bučková pusu zavřenou a jediné, co je vidět, je její dekolt napěchovaný v bílém korzetu. "Proč v reklamě na bělení zubů vystupuje "bezzubá Bučková naložená v korzetu (?) ve vaně? Tomu se říká reklamní majstrštyk," ohodnotil na Facebooku tento počin člověk, který má v reklamní a mediální branži velké jméno, proto jsme ho raději nechali v anonymitě.

Je možné, že výrobce zapomněl dodat, že kouzelný prášek dokáže nejen vybělit zuby, ale že si s ním můžete i vyprat prádlo. Inu, je známo, že Eliška moc nepřemýšlí. A aby svým názorem přispěla i k tomu, jak reklama vypadá, to by na takovou modelku bylo už asi moc.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články