Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Co to je za binec? S propuštěným vězněm Jonákem se na premiéře nikdo nechtěl fotit! Jak to?

Jonák postrádal náležitou pozornost céčkových celebrit a slavomanek.

Propuštěný vězeň Ivan Jonák se okamžitě stal po propuštění z vězení fenoménem. Lidé visí na jeho Facebooku, Jonák nestíhá odklikávat žádosti o přátelství, slavomanky všude shánějí jeho číslo, prostě pohoda. Až do včerejška.

Na premiéře filmu Bony a Klid 2 to totiž vypadalo, že už po Jonákovi neštěkne ani pes. Překvapivě se s ním nechtěla fotit ani Kristelová, o které ani nevíme, jestli tam byla.

Jonák se na premiéru ohákl do slušivého bílého obleku a tvářil se jako velký boss. Ovšem naše celebrity, které se premiéry účastnily, zastaly radikální postoj a Jonákovi se vyhýbaly jak čert kříži. Pro naše puritánské hvězdičky je to prostě vrah a 20 let ve vězení jakoby se nekonalo. Jonákovi tak zbyly pouze trapné pseudofotky s pár zoufalkami a oči pro pláč.

A aby toho nebylo málo, Jonák se potkal na premiéře se svým rivalem Romanem Skamene. Podle super.cz Roman Skamene žaluje Jonáka, který o něm a Romanově manželce prohlásil, že mu rozkradli legendární Discoland.

Mohlo by vás zajímat

Další články