Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

CO SKRÝVÁ POD SUKNÍ? Kráska z Robinsonova ostrova provokuje ve ŽHAVÉ FOTOGALERII

Silikonová kráska Petra Palusková má opravdu hezké fotky!
Zdroj: TV Nova, archiv
+ Další 2 fotografie
Patří mezi nejkrásnější ženy, které momentálně můžeme vidět v novácké reality show Robinsonův ostrov. Říká se o ní, že je hodně divoká a miluje sex. Povede se jí adrenalinovou soutěž vyhrát celou? Petra Palusková je dáma, která chce být na vrcholu.

Prsatice Petra Palusková je typ ženy, za kterým se otočí i dopravní značka ZÁKAZ VJEZDU. Tahle hodně žhavá modelka prý měla sex s polovinou Prahy a ta druhá polovina hlavního města o tom alespoň sní.

Dáma se silikonovým poprsím a ostře proříznutou pusinkou chce celou show ovládnout. Je zvyklá na to, že vždy dosáhne toho, co chce. Pánové, kteří do ní investovali čas a peníze, s tím mají prý velmi bohaté zkušenosti. A někteří by jistě na tuhle dračici raději zapomněli.

Petra miluje sex a ví, že její horký klín je velká deviza. Bude to ale stačit i na ostrově? Bude si v dalších kolech pomáhat ženskými zbraněmi? Samé otázky!

Související články

Další články