Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Co si může koupit nový výherce rekordní částky Sazky? Na tenhle dům v Las Vegas by musel vyhrát dvakrát tolik! Má ale i vlastní přistávací plochu a letiště

Co si může koupit nový výherce rekordní částky Sazky? Na tenhle dům v Las Vegas by musel vyhrát dvakrát tolik! Má ale i vlastní přistávací plochu a letiště
Zdroj: Sotheby's International Reality
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie

Přijde vám, že člověk, který vyhrál téměř 400 milionů korun, má do konce života vystaráno a mohl by si koupit už prakticky cokoli? Není to tak úplně pravda. Jsou totiž lidé, kteří jsou podstatně bohatší. Mnohonásobně. A právě pro takové je určena tato luxusní vila v Las Vegas. Za kolik se prodává? V přepočtu za více než 900 milionů korun.

K vile patří ranč o velikosti čtyřiceti akrů, jehož součástí je zoologická zahrada, muzeum automobilů nebo letištní terminál se soukromým letadlem.

Vila s pozemkem se prodává za 48 milionů dolarů, ale ještě docela nedávno byla za neuvěřitelných 70 milionů dolarů. Za tuto částku ale neměl nikdo zájem, takže se muselo s cenou dolů.

Na pozemku je hlavní dům a pak dalších sedm domků pro návštěvy, protože každá správná návštěva si zaslouží svůj vlastní domek, ne? Také někde musíte ubytovat služebnictvo.

Kromě zoo, muzea a letiště je na pozemku samozřejmě také tenisový kurt nebo herní místnost plná starých herních automatů. Nechybí ani několik bazénů.

Pokud si tedy bude chtít výherce jackpotu ve Sportce něco takového koupit, musí nejprve dost chytře investovat. A pak myslet na to, že mu musí zbýt nějaké peníze, aby vůbec zaplatil elektřinu...

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy