Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Co si dámy oblékly na vyhlášení Českých lvů? Podívejte se na ty nádherné róby, které by byly hodny i Oscarů

Tyhle dámy opravdu všem přítomným vyrazily dech.
+ Dalších 5 fotografií
Předávání cen Český lev není jen o nejlepších filmech, ale především i róbách, které si přítomné dámy oblečou. Přeci jde o dost prestižní záležitost, u nás vlastně skoro Oscaři, tak to nemohly podcenit. A opravdu se to většině povedlo, až se tajil dech.

Když se nejen herečky ukázaly na červeném koberci, tak to vypadalo, že se spíš předávají Oscaři, protože ty šaty byly hodny světového úspěchu. Nejenže se barevně lišily, ale převládaly hlavně barevné tóny, tak to nevypadalo jak na pohřbu.

Většina dam přišla v doprovodu svých partnerů, za které by se taktéž nemusely stydět a pánové je skvěle doplňovali. Nemusíme vám teď popisovat všechny šaty zvlášť, protože vy sami se musíte podívat a ohodnotit, jak ženám slušely. Ale ženy, které jsme vybraly, by mohly zastínit i hollywoodské krásky.

Jen se pokochejte tou krásou, jak to vypadá, když se z pěkné ženy stane hvězda večera. Alespoň jednu takovou róbu by si chtěla na sebe vzít každá z nás, to ruku na srdce. Kdo by nechtěl být za princeznu jako na Českém lvu.

Mohlo by vás zajímat

Další články