Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Co přesně se včera stalo na krvavém křtu diáře Sámera Issy, při kterém byli pobodáni tři muži? Drsné foto z místa činu uvnitř článku!

Včera večer bylo centrum Prahy zalité krví.
Zdroj: Fotot: Robert Starý
+ Další fotografie

Včera jsme vám přinesli informace o tom, co se dělo na křtu diáře Sámera Issy (28). Akci v pražském klubu CoCo narušila partička cizinců, která se snažila dostat dovnitř za každou cenu, přestože byli na seznamu nechtěných návštěvníků. Mezi touto skupinkou a skupinkou Čechů došlo k potyčce, kterou ošklivě odnesl muž ve středním věku.

K události došlo těsně před desátou hodinou večerní. Podle očitých svědků na akci vlítla čtveřice cizinců, soudě dle přízvuku pravděpodobně albánského nebo ruského původu. Jeden z cizinců zůstal před klubem, zbylá trojice se vydala dovnitř a podnikla cílený útok na skupinku Čechů. Jeden z nich utrpěl ránu nožem do levého ramena, dalšímu zlomili kotník. Skupinka pak podle výpovědí účastníků nasedla do černého vozu Porsche Cayenne a začala z místa činu ujíždět. Policie bohužel nestihla čtveřici zastavit ani v jejich hrůzném činu, ani v útěku, přestože na místě byla do dvou minut.

Na místě činu byla přítomna i naše redaktorka Nikol Trojanová. „Všichni hosté byli identifikováni, nikdo nesměl opustit podnik a nikdo nesměl dovnitř po dobu 2 až 3 hodin.“ Majitel klubu DJ Uwa byl incidentem šokovaný. Dle jeho vyjádření v klubu dojde k zpřísnění bezpečnostních opatření. Samotný Sámer se k události vyjádřil se slovy, že vůbec netuší, proč by mohlo k incidentu dojít právě na křtu jeho diáře, a vůbec nezná žádné muže, co by měli černé porsche.

O důvodu potyčky tak můžeme jen spekulovat. Faktem je, že Sámer je znám svým laxním přístupem k financím a je tedy klidně možné, že si jen našel netrpělivého věřitele. Další komentář Sámera k průběhu křtu a výpovědi dalších účastníků akce pro vás připravujeme.

Související články

Další články