Včera jsme vám přinesli informace o tom, co se dělo na křtu diáře Sámera Issy (28). Akci v pražském klubu CoCo narušila partička cizinců, která se snažila dostat dovnitř za každou cenu, přestože byli na seznamu nechtěných návštěvníků. Mezi touto skupinkou a skupinkou Čechů došlo k potyčce, kterou ošklivě odnesl muž ve středním věku.

K události došlo těsně před desátou hodinou večerní. Podle očitých svědků na akci vlítla čtveřice cizinců, soudě dle přízvuku pravděpodobně albánského nebo ruského původu. Jeden z cizinců zůstal před klubem, zbylá trojice se vydala dovnitř a podnikla cílený útok na skupinku Čechů. Jeden z nich utrpěl ránu nožem do levého ramena, dalšímu zlomili kotník. Skupinka pak podle výpovědí účastníků nasedla do černého vozu Porsche Cayenne a začala z místa činu ujíždět. Policie bohužel nestihla čtveřici zastavit ani v jejich hrůzném činu, ani v útěku, přestože na místě byla do dvou minut.

Na místě činu byla přítomna i naše redaktorka Nikol Trojanová. „Všichni hosté byli identifikováni, nikdo nesměl opustit podnik a nikdo nesměl dovnitř po dobu 2 až 3 hodin.“ Majitel klubu DJ Uwa byl incidentem šokovaný. Dle jeho vyjádření v klubu dojde k zpřísnění bezpečnostních opatření. Samotný Sámer se k události vyjádřil se slovy, že vůbec netuší, proč by mohlo k incidentu dojít právě na křtu jeho diáře, a vůbec nezná žádné muže, co by měli černé porsche.

O důvodu potyčky tak můžeme jen spekulovat. Faktem je, že Sámer je znám svým laxním přístupem k financím a je tedy klidně možné, že si jen našel netrpělivého věřitele. Další komentář Sámera k průběhu křtu a výpovědi dalších účastníků akce pro vás připravujeme.