Říká se, že vedle nového partnera spíš přibíráte, než hubnete. V zamilovanosti jste více spokojená, tím vám i víc chutná a přestáváte si hlídat váhu. Jenže u Elišky Bučkové (26) to bude asi jiný případ. Jídlo i přes svou nemoc spíš zavrhla a láduje se různými náhražkami, které mohou ublížit nejen jejímu už tak vyhublému tělu, ale mohou zas poškodit její psychiku. Přeci jen ta hranice nad propastí anorexie je tak tenká, že ji většinou nemocné holky překročí bez povšimnutí.

Ale ani Jakub Vágner není modelce asi tou největší oporou. Jak by jinak mohl dovolit, aby se živila jen proteinovými tyčinkami a nevzala do pusy normální oběd. Samozřejmě v Amazonii, kam se svým miláčkem odletěla, jsou ty podmínky drsnější, ale pro anorektičku to může mít fatální následky.

Zatímco bývalí partneři Václav Noid Bárta (35) a Jakub Malina se snažili Elišku vykrmovat, vyvařovali jí a hlídali, aby jedla, tak Jakub je pravý opak. Je to takový flegmouš, který se o stravu své milé moc nestará. Ono není špatné občas si vzít proteinovou tyčinku, ale jíst ji pořád? To není zdravé, a zvlášť po tom, co si Eliška prošla za peklo.

I když je to dospělá holka, tak anorektičky potřebují celoživotně mít nad sebou alespoň menší dohled, aby to nešidily a nespadávaly do poruch příjmu potravy. Snad se Kuba včas probere a začne malinko Elišku hlídat, aby se nám zase neztrácela před očima. Už teď jí všude lezou kosti a není to hezký pohled.