Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

CO SE JÍ PROBOHA STALO? Bučková zveřejnila snímek, kde je od hlavy až k patě napadena vyrážkou!

Eliško, co to na sobě máš?
+ Dalších 31 fotografií
Tak z tohohle jde strach. Eliška Bučková (27) před pár desítkami minut vložila na Instagram fotku, kvůli které hrklo ve všech jejích fanoušcích. Naštěstí je ale zdravá. Vše totiž vtipně vysvětlila. Jak to vlastně celé bylo?

Eliško, tohle nám už nedělej. Česká modelka během dnešního odpoledne obohatila svůj instagramový profil o snímek, který vylekal všechny její příznivce. Má na něm totiž tvář a celé tělo plné výrazných teček, které připomínají neštovice!

"Říkala jsem si, jak vyrazím na nákupy a udělám si pěknou kabinkovou fotku. Takže z třiceti fotek jsem vybrala jedinou, na které nemám přes obličej výrazné tečky, připomínající neštovice,” okomentovala Eliška fotku, kde i tak je hodně teček připomínajících nějakou vyrážku.

Bučková je ale naštěstí zdravá. Šlo pouze o problém se zrcadlem, které bylo značně znečištěné. "Tímto bych chtěla poprosit všechny prodavačky, jestli by byly tak hodné a zrcadla v kabinkách občas přejely leštěnkou,” dodala. I tak ale byla velmi sexy, jelikož se vyfotila jen v sexy podprsence…

Mohlo by vás zajímat

Další články