Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Co Prima ještě tají? Mluví se o další show, kterou krom VyVolených a prsatic v autobusu chystá!

Prima chystá na podzim velkolepá natáčení, která zběsile tají
i přesto, že se o všech už měsíce ví.
+ Další fotografie

Televize Prima chystá na prvního srpna velkolepou tiskovou konferenci, kde „odtajní“ své plány pro podzimní vysílání. Bude tam tedy zrekapitulováno vše, na co zatím přišel bulvár. Krom zásadních změn ve zpravodajství (televize v utajení chystá po vzoru Novy odpolední zpravodajství a snídaňový blok), VyVolených s účastí celebrit a sexy norské show Babes on the Bus se možná dlouho dařilo tajit další projekt.

Má pracovní název Filmaři a Prima se za něj údajně chystá utratit fakt raketu. V zásadě jde o tzv. doku reality show, ve které několika partičkám rozdá televize základní filmařské vybavení. Ty potom budou natáčet snímky, o kterých pak rozhodne porota, případně diváci. A pozor, aby to bylo jo super zajímavé a „zábavné“, celé počínání má zaznamenávat také štáb Primy, který bude pořizovat dokumenty o vzniku filmů.

Televize zatím hodně mlží. Zveřejnila pouze jakousi castingovou výzvu, ve které je tajemná jako hrad v Karpatech. Zřejmě proto, aby se o celém tajném plánu nedozvěděla konkurence, hi hi.

Kdyby vás to zajímalo víc, mrkněte na blog člověka, který se stejně jako my zabývá děním na Primě detailně. Jemu se podařilo vynést zajímavé dokumenty, které najdete rovněž v galerii tohoto článku.

Samotná televize však realizaci projektu ústy svého mluvčího Davida Vaníčka poměrně věrohodně popírá: „Jste už asi třetí, kdo se na to ptá, nic takového nechystáme, o tomto projektu nevíme,“ čemuž celkem věříme, protože Prima nemá ve zvyku, když už dojde na odhalení, lhát. Většinou nás odkáže na výše uvedenou tiskovku, a pokud je hodně zle (VyVolení), dá echo spřáteleným bulvárům, aby nás předběhli, ale takováto reakce z televize naznačuje, že se možná bude jednat o dezinformaci a Primě se skutečně daří gró projektu „Castingové výzvy“ tajit.

Prima se jinak s úniky informací potýká dlouhodobě. Redakce eXtra několik měsíců prověřuje zásadní a tajně zdokumentovaná obvinění několika zaměstnanců sekce zpravodajství směrem ke svému nadřízenému a dále v jiné kauze údajné nestandardní finanční toky v sekci marketingu. K tomu všemu řešíme udání o velmi nestandardním pozadí financování postupů Primy FTV při prezidentské kampani a dále nám někdo vynesl připravovanou velmi legrační kauzu týkající se kálení psů ředitelky zpravodajství Jitky Obzinové. Řada úniků informací přitom směřuje přímo do redakce eXtra.cz, která jako jedna z mála nemá s Primou žádné dohody o spolupráci, a tak mají zaměstnanci televize jistotu, že eXtra.cz jejich podněty prověří a zveřejní.

A do toho neustálé úniky o programové skladbě Primy pro podzimní vysílání, kterých je tolik, že se někdo hodně naštvaný uvnitř televize evidentně mstí. A dobře dělá, protože nám se na tu slavnou tiskovku fakt čekat nechce.

Mohlo by vás zajímat

Další články