Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Co nikdy neříkat muži? 5 věcí, kterých se radši vyvarujte

+ Dalších 6 fotografií
Pokud máte vztah a jste v něm šťastná, gratulujeme. Ovšem není to úplně výhra. Na každém vztahu se musí pracovat a budovat ho. Muži jsou jiní než my ženy, takže komunikace s nimi je občas těžká. Jakým věcem se vyvarovat a jaké neříkat, aby jste měli krásně harmonický vztah?

1. Udělám si to sama. Věci jako tahání se s těžkými taškami z nákupu nebo vrtání poliček by měly být vždy doménou chlapů. Nezapomínejte na to, že jste ženská, takže byste se podle toho měla i chovat. Když se vám muž nabídne, že vám pomůže, nechte ho. Pokud mu budete dokazovat, že ho k ničemu nepotřebujete, zbytečně ho tím shazujete. Nechte si pomoct, vždyť to je základ vztahu.

2. Žádná máma. Do partnerského vztahu by se neměly tahat názory ostatních a už vůbec ne vašich rodičů. Vašeho milého opravdu nepotěšíte, když mu sdělíte názor vaší rodiny na jeho osobu. Opravdu není nutné vědět všechno. Vztah je prostě věc jen vás dvou. Vy ho milujete, na čem víc zaleží.

3. Ani otec. Netahejte do vaší lásky ani svého otce. Pokud je váš otec totální bídák či alkoholik, je to sice smutné, ale nic s tím neuděláte. Neporovnávejte nikdy vaše zlatíčko se svým otcem. Je to velká rána a podpásovka. Svého muže tím zraníte na nejslabším místě, což je jeho mužnost a postavení ve společnosti. Muž má být muž. Pokud se vám nelíbí něco, co dělá, snažte se najít způsob, jak mu to říct hezky.

4. Nepochopíš, neuděláš. Nesuďte a nehodnoťte. Nekonkrétnost a vyčítání věcí je ta nejhorší věc, kterou prostě můžete udělat. Nejen, že váš muž bude mít špatnou náladu, ale do vašeho vztahu vnesete pořádnou vlnu negace. Zaujměte jiný úhel pohledu, s úsměvem jde všechno lépe. Uvidíte, že partner najednou otočí a jako mávnutím kouzelného proutku udělá požadovanou věc.

5. Nedotýkej se mě

Intimní život je ve vztahu jedna z nejdůležitejších věcí. Ano, může se vám stát, že opravdu nebudete mít náladu na sex nebo mazlení, ale nešlo by to říct jinak? Těmito slovy akorát pohřbíváte svůj sexuální vztah úplně. Pokud toto budete dělat často, měla byste si uvědomit, že tím intimita z vašeho života úplně zmizí. A pak vám frkne za jinou, to jsou prostě chlapi. Toto chcete? Stačí vyměnit jen nějaká slovíčka!

Mohlo by vás zajímat

Další články