Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Co muži nejvíce milují na ženách a čeho si všímají? Prsa to rozhodně nejsou!

Pokud máte bílý úsměv a široké boky, jste pro muže velmi přitažlivá!
Zdroj: profimedia.cz
Každému muži se na ženě líbí něco jiného. Některý preferuje oči, jiný zase zadeček. Je ale jedna část těla, které si muži všímají úplně nejvíce. A budete se divit, ale prsa ani oči to nejsou. Muži totiž milují ženy, které symbolizují plodnost. A co to vlastně znamená?

Podle vědců z DePaul Univerzity v Chicagu se mužům na ženách líbí úplně něco jiného, než si samy ženy myslí. Hlavní je pro ně, aby žena byla zdravá a plodná. A tak u žen muži hledají automaticky tyto znaky. Podle webu Business Insider to muži dělají podvědomě. Čemu tedy muži opravdu neodolají?

I když se muž zrovna v tu danou chvíli nechce rozmnožovat, podvědomě se dívá na ženy, které jsou stavěné tak, aby mu v budoucnu daly potomka. Takže pokud máte širší boky, máte vyhráno. Pas a boky jsou totiž spojené s porodem.

Většina z nás si na opačném pohlaví všimne i úsměvu. Muži ale úsměv zkoumají o něco více. Když se žena směje a je veselá, muži si jí častěji všimnou. Nemají rádi negativistky s pesimistickým pohledem na svět. Uvolněné a šťastné ženy prostě vedou. A když váš úsměv bude bílý, tím lépe.

Spousta žen má problémy s vlasy. Mají je řídké a jemné, a tak si snad každá druhá dopomáhá příčesky. Ale věděli jste, že mužům se na ženách líbí dlouhé, lesklé a husté vlasy? Žena totiž působí zdravě, a to je pro muže také velmi důležité do budoucna pro přivedení potomka na svět.

Muži nemají rádi ženy, které mají hlas jako chlapi, hrubý a „vychlastaný“. Pokud je jejich hlas výše položený, vzbuzuje v mužích pocit mladistvé ženy. Sice někomu váš pronikavý hlas může vadit, muži po něm ale šílí.

Pokud jste si myslela, že když se zmalujete stíny a make-upem, všem mužům se budete líbit a otočí se za vámi, jste na omylu. Mužům se na ženách líbí hlavně přirozená krása. Takže lehký pudřík, řasenka a můžete vyrazit. Rozhodně tak muže zaujmete mnohem více.

V mužích také vzbuzuje přitažlivost červená barva. Ať už ji máte na sobě, nebo si jen nalakujete červené nehty, muže budete více přitahovat. Červená je totiž spojena s touhou a vášní.

Související články

Další články