Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Co muži nejvíce milují na ženách a čeho si všímají? Prsa to rozhodně nejsou!

Pokud máte bílý úsměv a široké boky, jste pro muže velmi přitažlivá!
Každému muži se na ženě líbí něco jiného. Některý preferuje oči, jiný zase zadeček. Je ale jedna část těla, které si muži všímají úplně nejvíce. A budete se divit, ale prsa ani oči to nejsou. Muži totiž milují ženy, které symbolizují plodnost. A co to vlastně znamená?

Podle vědců z DePaul Univerzity v Chicagu se mužům na ženách líbí úplně něco jiného, než si samy ženy myslí. Hlavní je pro ně, aby žena byla zdravá a plodná. A tak u žen muži hledají automaticky tyto znaky. Podle webu Business Insider to muži dělají podvědomě. Čemu tedy muži opravdu neodolají?

I když se muž zrovna v tu danou chvíli nechce rozmnožovat, podvědomě se dívá na ženy, které jsou stavěné tak, aby mu v budoucnu daly potomka. Takže pokud máte širší boky, máte vyhráno. Pas a boky jsou totiž spojené s porodem.

Většina z nás si na opačném pohlaví všimne i úsměvu. Muži ale úsměv zkoumají o něco více. Když se žena směje a je veselá, muži si jí častěji všimnou. Nemají rádi negativistky s pesimistickým pohledem na svět. Uvolněné a šťastné ženy prostě vedou. A když váš úsměv bude bílý, tím lépe.

Spousta žen má problémy s vlasy. Mají je řídké a jemné, a tak si snad každá druhá dopomáhá příčesky. Ale věděli jste, že mužům se na ženách líbí dlouhé, lesklé a husté vlasy? Žena totiž působí zdravě, a to je pro muže také velmi důležité do budoucna pro přivedení potomka na svět.

Muži nemají rádi ženy, které mají hlas jako chlapi, hrubý a „vychlastaný“. Pokud je jejich hlas výše položený, vzbuzuje v mužích pocit mladistvé ženy. Sice někomu váš pronikavý hlas může vadit, muži po něm ale šílí.

Pokud jste si myslela, že když se zmalujete stíny a make-upem, všem mužům se budete líbit a otočí se za vámi, jste na omylu. Mužům se na ženách líbí hlavně přirozená krása. Takže lehký pudřík, řasenka a můžete vyrazit. Rozhodně tak muže zaujmete mnohem více.

V mužích také vzbuzuje přitažlivost červená barva. Ať už ji máte na sobě, nebo si jen nalakujete červené nehty, muže budete více přitahovat. Červená je totiž spojena s touhou a vášní.

Mohlo by vás zajímat

Další články