Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Co má divoška Faltýnová mezi nohama? Petro, to je jízda!

Co má divoška Faltýnová mezi nohama? Petro, to je jízda!
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
Živelná kráska Petra Faltýnová ví, jak na sebe upozornit. I když v tomhle případě to bylo asi nechtěné. Ale přítomní pánové se rozhodně pohledu do modelčina klínu nebránili. Měla tam vůbec kalhotky?

Když se bývalá přítelkyně Leoše Mareše (39) Petra Faltýnová (37) odváže, tak to opravdu stojí za to. Na soustředění Miss Hasič a Hasička se rozparádila natolik, že ukázala i to, co může vidět jen její americký milenec David Ale toho si modelka nevšímala, byla zabraná do hry.

Kupodivu měla na sobě i kalhotky, jindy totiž moc ráda chodí bez spodního prádla. Ale asi předpokládala, že se jí podobný trapas může stát, a radši svůj klín zakryla titěrnými tangy

I tak to byl pro muže božský pohled a fantazie mohla začít pracovat. Jenže si to Petra brzy uvědomila a radši už si dávala pozor. Přeci jen by pak přítomní hasiči a hasičky museli hasit žár, který by dalším pohledem do svého klínu mohla způsobit.

Pak se raději věnovala své dcerce Adriance (5), kterou vzala s sebou. Přeci jen se říká: "Co se v mládí naučíš, ve stáří jak najdeš". Už teď Petra přiznává, že malá Šteklová bude jednou pořádně divoká A má rozhodně po kom.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy