Příští léto vtrhne do kin film plný šílených superhrdinů. Jmenuje se Sebevražedná jednotka (Suicide squad) a je plná hollywoodských hvězd a módních ikon. Má to ale jeden háček, na plátně jsou doslova k nepoznání.

Zpěvák skupiny 30 Seconds to Mars a hvězda filmu Requiem za sen Jared Leto (43) se ve filmu představí jako Joker, tedy padouch, kterého v poslední batmanovské trilogii ztvárnil Heath Ledger (†28). A podle ukázky to vypadá, že ostudu této kultovní postavě neudělá.

Topmodelka a idol všech mužů a dívek s hustým obočím Cara Delevingne (22) svou vizáží hodně připomíná děsivou Samaru z hororu Kruh.

Blonďatá roztahovačka z filmu Vlk z Wall Street a v současnosti stále obsazovanější herečka Margot Robbie (25) si podle ukázek zahraje největšího podivína. Její hrdinka se jménem Harley Quinn se bude ohánět baseballovou pálkou a olizovat mříže jako Miley Cyrus (22)!

Vedle výše zmíněných se v něm představí Will Smith či Ben Affleck. Film přijde do kin v srpnu roku 2016 a skupinka vyšinutých superhrdinů v něm bude bojovat na straně dobra výměnou za snížení svých trestů.