Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Co když to byl pokus o vraždu? Bobbi Kristina před tragédií poslala na agresivního manžela policisty!

Ukáže se nakonec, že případ Bobbi Kristiny byla vražda?
Zdroj: Twitter
Celá tragédie kolem dcery Whitney Houston nabírá nové obrátky. Podle všeho zažívala Bobbi Kristina domácí násilí a v osudný den se rozhodla s tím jít na veřejnost. Jaká náhodička, že dívka, která byla převezena po několika měsících do domácí péče a v nedávných dnech vrácena kvůli velkému zhoršení stavu do nemocnice, už nikomu nic neřekne.

Naprosto šokující fakta odhalil server TMZ, který se dostal k dokumentům, jež dokazují, že Bobbi Kristina podala na svého manžela a zároveň adoptivního bratra Nicka Gordona ve středu 28. 1. žalobu. Ta se měla týkat neoprávněně převáděných peněz z jejího dědictví po matce na Gordonův účet. V sobotu 1. 2. byla nalezena ve vaně, stejně jako její matka, bez známek života.

Přesto, že bezvládně ležela ve vaně plné vody obličejem dolů a v bezvědomí, lékařům se ji podařilo oživit. Od té doby leží v kómatu.

Bobbi obviňovala svého muže z pravidelného převodu prostředků z jejího účtu, ale to je jen vrchol ledovce. Dokumenty, které Bobbi Kristina podala, také dokazují, že ji Gordon fyzicky napadal, v jednom případě ji táhl po schodišti za vlasy. Lékaři zároveň upozorňovali na fakt, že dívka měla několik podivných zranění poté, co byla přivezena do nemocnice, včetně například vyraženého jednoho zubu.

Podle TMZ policie vyšetřuje Nicka Gordona a zatímco tentokrát rodina už definitivně čeká na to, až Bobbi vydechne naposledy, protože jí v nemocnici přestali podávat veškeré léky, které napomáhaly udržovat dívku ve vegetativním stavu, vrhají poslední kroky, které dcera zpěvačky se zlatem v hrdle před smrtí udělala, na její pokus o sebevraždu zcela jiné světlo.

Související články

Další články