Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Co jste v televizi neviděli: VyVolení totálně projeli první Zúčtování a museli palcovat znova! Koho ve Vile nejvíc nesnášejí?

El Nino dostal nejvíc palců.

Ve Vile VyVolených včera proběhlo první Zúčtování. Soutěžící, kteří měli nervy nadranc, označili z velké části rappera El Nina, protože prohlašoval, že už ve Vile být nechce, protože má klaustrofobii.

To naštvalo nejen moderátorku Terezu Pergnerovou (39), ale i produkci pořadu, která se rozhodla, že musejí VyVolení zúčtovat znovu. Vedení se ujal Superboss Petr Zvěřina (35) a dal VyVoleným jasný příkaz, aby před tabulí řekli, koho opravdu nechtějí ve Vile. A světe, div se, soutěžící se konečně rozjeli a nejvíc palců na tabuli měl Thomas Castello (38).

VyVoleným nejvíc vadí jeho netolerantnost vůči lidem homosexuální orientace. Mirce Sokolové (28), která už několik let žije s další soutěžící Pavlínou Zochovou (28), řekl ve snaze, že si to u ní vyžehlí, že mu nevadí její „úchylka“. To samozřejmě obě holky rozlítilo do nepříčetnosti, stejně jako některé další soutěžící. Po cvičném palcování, které jasně ukázalo, kdo je ve Vile nežádoucí, začaly hradeckému svalovci krušné chvilky.

Mohlo by vás zajímat

Další články