Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Co je nového u novorozeného princátka: Královská rodina se stěhuje a William se vrací do armády

Nejdřív porod, teď stěhování… za měsíc to bude první hypotéka!

Zhruba dva dny poté, co se princ George (0) narodil, přestal všechny zajímat. Narodil se dědic, Britové tak mohou usínat s klidem v srdci a s vidinou toho, že minimálně dalších 100 let budou ze svých daní sponzorovat klobouky vyrobené z ovoce na závodní dostihy do Ascotu.

Po porodu se vévodkyně Catherine (30) přemístila se synem do Bucklebury ke svým rodičům a její manžel William (30) si vzal v práci čtrnáctidenní rodičovskou dovolenou. Ano, zní to jako zcela obyčejný příběh obyčejné britské rodiny, až na to, že tahle má u toho všeho kolem sebe bazény plné diamantů. Nyní se rodinka stěhuje do severního Walesu, kam William nastupuje zpátky jako pátrací pilot královského letectva.

O Georgovi nevíme nic, ale patrně má dvě ruce, dvě nohy, mužské přirození, občas si ublinkne a zatím se nikde neukázal v náckovské uniformě. Čili naprostá bulvární nuda. Stačí počkat pár let.

Mohlo by vás zajímat

Další články