Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co dělala krásná katolička Fatima (24) po nocích se studenty? Učitelku náboženství čeká vězení!

Fatima měla o katolickém náboženství vlastní představu.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Tak tohle se děje na katolických školách! Fatima Grupico (24) čelí obvinění ze sexuálního napadení studentů a vypadá to, že si vzhledem k přísným zákonům odsedí ve vězení pořádně dlouhou dobu. Jenže co vlastně provedla?

Exotická učitelka je podezírána z toho, že v květnu loňského roku navázala sexuální vztah s jedním ze žáků. Tomu bylo v té době 17 let, takže dle platných zákonů v USA byl ještě pod zákonem.

Něco, co by se v České republice řešilo pravděpodobně jen tichým vyhazovem, se na druhé straně oceánu řeší úplně jinak.

Je to jen několik dní, co Jennifer Fichter (30) dostala za sex se sedmnáctiletými studenty 22 let za mřížemi. O Fatimě zatím nevíme, zda si to stejně jako Jennifer rozdávala se studenty v posteli jejich rodičů, či na střeše školy, ale vzhledem k tomu, jak ráda se fotila přímo ve třídách, je to minimálně pravděpodobné.

Bývalou učitelku historie nyní zadržují bez možnosti kauce. To je pravděpodobně spíše pro její dobro než kvůli tomu, že by představovala nějak výrazné nebezpečí pro veřejnost. Její sexy fotografie, které pořizovala přímo na střední škole Cardinal McCarrick v New Jersey, se totiž mezi teenagery v tamní oblasti šíří rychlostí blesku a Fatima by tak byla pravděpodobně ihned po propuštění v silném obležení sedmnáctiletých „chlapců“.

Související články

Další články