Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Co by si sourozenci přáli nejvíce? Milovická paterčata by před Vánocemi ocenila pomoc veřejnosti

Zdroj: Rodinné centrum Milovice
+ Další fotografie
prosba
Rodiče slavných paterčat, která oslavila již 6. narozeniny, by před Vánocemi jako každý rok ocenili pomoc dobrých lidí z celé republiky. Terezka, Michael, Daniel, Martin a Alex by prý nejvíce ocenili deskové hry, které by mohli hrát všichni dohromady.

Od roku 2013, kdy se paterčata z Milovic narodila, je celá rodina z velké části závislá na pomoci druhých. A rok od roku, co jsou děti starší, je to pro rodiče finančně náročnější. I proto nyní v čase před Vánocemi skrze Rodinné centrum Milovice žádají veřejnost o materiální podporu.

„Děti poslední dobou vyhledávají společenské hry, které mohou hrát všechny najednou,“ uvedli rodiče s tím, že sehnat deskovou hru pro pět dětí není vůbec jednoduché. Rodině Kiňových může každý přispět finančním darem, který lze odeslat na transparentní účet.

Rodiče Alexandra a Antonín požádali o odklad začátku povinné školní docházky, a tak paterčata čeká poslední rok ve školce. „Čeká nás 5× příprava dětí na ZŠ. Děti jsou narozeny v červnu, proto požádáme o odklad školní docházky,“ popsali rodiče již v únoru.

Nyní se prý sourozenci těší na Vánoce, až budou s maminkou péct cukroví.

Související články

Další články