Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Cizinec v Praze znásilňoval ženu na chodbě domu. Oběť u toho točil na mobil a fotil

Útočník ženu hodinu znásilňoval.
+ Další 2 fotografie
Ukrajinec si v jednom z pražských barů vyhlédl ženu, kterou později znásilnil a vydíral. Vše si natočil na svůj mobil. Kriminalisté ho chytili za pouhý den. Hrozí mu 10 let za mřížemi.

24. srpna si Ukrajinec v Praze-Dejvicích vyhlédl ženu, kterou sledoval až do jejího domu. Na chodbě ji napadl a hodinu ji sexuálně zneužíval. Zvěrstvo si navíc natáčel na telefon a fotil. Když skončil, řekl bezbranné ženě, že pokud někomu něco řekne, video zveřejní.

Následně ji chtěl okrást a tlačil na ni, aby šla do bankomatu vybrat všechny svoje peníze. Když vyrazili z domu, na ulici bylo několik lidí, žena neváhala a začala volat o pomoc a utíkat. Muž se lekl a dal se na útěk. Kriminalistům k vypátrání muže posloužily i kamerové záznamy.

„Policisté muže zadrželi v 19 hodin večer následujícího dne na zastávce tramvaje v Praze 5 v Radlické ulici,“ řekl portálu iDnes.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

Ukrajinec čelí obvinění z trestných činů znásilnění, loupeže a vydírání a hrozí mu až 10 let ve vězení. „Dlouho jsem se nesetkal s tak brutálním způsobem znásilnění, které si vyžádalo i zranění ženy v podobě různých podlitin a oděrek. Oběť utrpěla i psychickou újmu a na pomoc musel být povolán policejní intervent,“ řekl portálu iDnes.cz vyšetřovatel Zdeněk Novotný.

Mohlo by vás zajímat

Další články