Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Číšníka v Praze napadli Turci z Nizozemska! Povedlo se je zadržet díky všímavé svědkyni

+ Další 4 fotografie
Policie dopadla sedm cizinců, kteří v centru Prahy zkopali číšníka do bezvědomí. Ten je přitom jen upozorňoval, že na zahrádce restaurace je zakázáno pít vlastní alkohol. Muž skončil po převozu do nemocnice a operaci na jednotce intenzivní péče. Nyní je mimo ohrožení života. Kriminalisté rozjeli pátrání a po dvou dnech násilníky dopadli v restauraci na letišti. Jedná se o Turky trvale žijící v Nizozemsku.

Policie pátrala po sedmi cizincích, kteří zkopali číšníka v centru Prahy do bezvědomí, jelikož je upozorňoval na to, že se nesmí pít alkohol na zahrádce restaurace. Rvačka se odehrála ve Vladislavově ulici.

Strážci zákona brutální útočníky dopadli v jedné z restaurací na letišti. Policejní deník uvedl, že se jedná o Turky, kteří žijí v Nizozemsku. Někteří členové násilnické bandy se věnují boxu.

„K jejich dopadení výrazně přispěla všímavá cestující, která cizince poznala díky medializaci případu. Zajištěné osoby si již převzali kriminalisté, kteří se vyšetřováním celého případu zabývají. Ti budou nyní jednotlivé cizince podrobovat standardním úkonům trestního řízení,“ uvedl v prohlášení policejní mluvčí Jan Daněk.

Muži na zadržení reagovali s údivem. Nevěděli, že se po nich pátrá. Do Prahy létali často za zábavou. K dopadení násilníků pomohlo, že policie nechala rychle zveřejnit snímky z bezpečnostních kamer. Tady opravdu nemělo smysl čekat se zveřejněním fotek dva týdny, jak se někdy českým kriminalistům stá­vá.

Mohlo by vás zajímat

Další články