Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Číňan vykoupil vstupenky do čtyř kin, aby ohromil přítelkyni! Za ty prachy už mohl mít auťák!

Číňan skoupil lístky téměř za milion.
Zdroj: profimedia.cz

Číňan jménem Wang je důkazem toho, že když se chce, jde všechno. Po tom, co mu přítelkyně řekla, že z něj nic nebude a že je k ničemu, šel do sebe a tvrdě na sobě sedm let pracoval. Teď aby ukázal své bývalé přítelkyni, že se mýlila, skoupil všechny lístky ze čtyř kin za v přepočtu 825 tisíc korun.

Nově zbohatlý muž dostal od své přítelkyně před sedmi lety kopačky. To byl ještě chudým studentem na univerzitě. Podle dívky byl prý k ničemu a ničeho prý v životě nedosáhne. Teď aby jí ukázal, zač je toho loket, skoupil všechny lístky ze čtyř kin na trhák Transformers v Pekingu.

Na svůj blog pak napsal vzkaz adresovaný své bývalé přítelkyni. „Byl jsem tak chudý, že jsem si nemohl koupit dva lístky do kina. Když jsi odešla do Pekingu, tvrdila jsi, že ze mě nikdy nic nebude. Tvá poznámka mě tak ranila, že jsem v posledních sedmi letech tvrdě pracoval. A dnes ti chci pouze říct, že ses ve svém rozhodnutí zmýlila,“ vzkázal zhrzený Wang své bývalé přítelkyni.

Jeho vzkaz se rychle rozšířil po internetu a Wang vstupenky slíbil všem, kteří se zaslouží o šíření jeho vzkazu adresovaného bývalé lásce.

Nově zbohatlý muž od mladé ženy dostal košem před sedmi lety, kdy byl ještě chudým studentem na provinční univerzitě.

Související články

Další články