Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

CIKÁNSKÝ HOROSKOP: Víte, jak vás charakterizuje cikánský horoskop? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

Znáte tajemství cikánského horoskopu?
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
To, jestli jste Vodnář, Panna nebo Rak, jistě víte, a tak máte svou charakteristiku prostudovanou dopodrobna. V dnešní době, kdy je ezoterika, horoskopy i věštba velmi moderním trendem, vám nesmí uniknout ani cikánský horoskop. Víte, kam se podle tohoto horoskopu zařadit? Možná budete sami zaskočeni, jak přesný cikánský horoskop je.

Západní astrologie lidi rozděluje na dvanáct znamení zvěrokruhu, která jsou pojmenována po zvířetníkových souhvězdích.

Jednotlivých znamení v cikánském horoskopu je rovněž dvanáct Cikánská znamení mají svůj původ podle předmětů, jež obklopovaly pradávné kočovníky na jejich cestách.

Znamení cikánského horoskopu:

Dýka (21. březen – 20. duben)

Lidé ve znamení Dýky jsou odvážní, jen tak něčeho se nezaleknou. Nemají rádi rutinu a stereotyp. Mívají problém dokončit zadané úkoly. V lásce jsou vášniví.

Koruna (21. duben – 20. květen)

Lidé narození v Koruně jsou vytrvalí, rozvážní a konzervativní. V životě nemají rádi změny. Vždycky vědí, co chtějí. Vztahy navazují opatrně a bývají žárliví.

Svíčka (21. květen – 20. červen)

Lidé narození ve znamení Svíčky jsou spontánní, veselí a komunikativní. Mají rádi společnost, ale potřebují i chvilky o samotě, aby mohli rozjímat o životě.

Kolo od vozu (21. červen – 21. červenec)

Lidé ve znamení pojmenovaném Kolo od vozu jsou rozporuplní. Navenek působí tvrdě, uvnitř jsou citliví a zranitelní. Jsou obdařeni dobrou intuicí Důležitá je pro ně rodina.

Hvězda (22. červenec – 22. srpen)

Lidé narození ve Hvězdě jsou rádi středem pozornosti. Milují obdiv a lichotky od ostatních. Nebojí se změn a věci mívají pod kontrolou. Umí být laskaví a ohleduplní.

Zvon (23. srpen – 22. září)

Lidé ve Zvonu jsou opatrní, rozvážní a zásadoví. Mají smysl pro pořádek a zodpovědnost. Jsou nároční jak na druhé, tak na sebe. Ve vztazích jsou nedůvěřiví.

Mince (23. září – 22. říjen)

Lidé ve znamení Mince jsou energičtí a optimističtí. Nemají problém vypořádat se s jakoukoliv překážkou. Bývají přehnaně důvěřiví. Snaží se o soulad a harmonii.

Meč (23. říjen – 21. listopad)

Lidé narození v Meči jsou silné a inteligentní osobnosti s velkou intuicí. S ohromným odhodláním zdolávají cíle, co si stanoví. Musí se hlídat, aby nepodléhali hněvu a smutku.

Sekyra (22. listopad – 21. prosinec)

Lidé v Sekyře jsou veselí a společenští, mají rádi nezávislost a svobodu. Svou otevřeností a přímočarostí však mnohdy druhým ublíží. Potřebují se naučit ohleduplnosti.

Podkova (22. prosinec – 20. leden)

Lidé ve znamení Podkovy působí chladně a tvrdě. Jsou pracovití a ambiciózní Důležité jsou pro ně materiální jistoty. V citech jsou opatrní a obezřetní.

Kalich (21. leden – 19. únor)

Lidé v Kalichu jsou inteligentní a mají plno nápadů. Vyznačují se věrností, kterou striktně vyžadují i od svého protějšku. Ne každému umí otevřít své srdce.

Kaple (20. únor – 20. březen)

Lidé narození ve znamení Kaple jsou empatičtí a mají značně vyvinutý šestý smysl. Žijí ve svém vnitřním světě, mohou se zdát zamyšlení a někdy i nespolehliví.

Jak na vás sedí charakteristika podle cikánského horoskopu?

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy