Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Čí jsou tyhle nohy stařeny? To byste neuhádli, která sexbomba předvedla svraštělou kůži

Tyhle nohy opravdu nepatří starší dámě.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Kdo by si myslel, že profesionální celebrita s dokonalým tělem nemá žádné nedostatky, tak by se mýlil. Na svých fotkách vypadá bez chyby, tisíce mužů by ji chtěly mít u sebe v posteli, jenže realita je jiná. Máma pěti dětí předvedla, že její nohy opravdu nejsou to, co bývaly.

Jak se říká, nikdo nejsme dokonalí, jenže modelka a hvězda reality show Katie Price (37) o sobě vždy tvrdila, že nemá žádnou vadu na kráse. Jenže teď nechtěně ukázala, že lže a za její nohy by se nemusela stydět žádná babička.

Sice je pravda, že odnosit pět dětí není žádná sranda a někde se to podepsat muselo, ale tak si aspoň může Katie vybrat oblečení, které její nedostatky zakryje. Ale to by nebyla ona, kdyby zas nepřišla na party oblečená-neoblečená. Evidentně ale nepočítala s tím, že hledáčky fotografů její svraštělou kůži na stehnech lehce odhalí.

My proti nedostatkům rozhodně nic nemáme, ale nikoliv u lidí, kteří i přes svůj netalent oplývají přemírou sebevědomí a myslí si, že se kolem nich točí celý vesmír. Tak na lidi Katie působí, a proto nám není líto, že se jí teď směje celý svět za to, že i ona rozhodně není bez chyby. I když si možná stále myslí, že ona je ta paní dokonalá.

Katie, radši ukaž ty své silikony, na ty se ještě koukat celkem dá…

Související články

Další články