Jestli razíte heslo, že v životě se má zkusit vše, pak je pro vás taková trojka opravdu jen lehkým odvarem. Někdo takový sex miluje, jiný nenávidí. My pro vás máme 3 zásadní pravidla, která vám pomůžou k vytouženému zážitku a nenastanou žádné komplikace.

1. Stanovte si pravidla

To je nutné udělat hned na začátku, stanovit si pravidla hry. Není možné, aby vás pak jeden z účastníků překvapil nějakým nežádoucím chováním. Měli byste vědět, co od toho všichni očekáváte. V opačném případě byste mohli koukat, co se po předehře začne dít.

2. Pryč se žárlivostí

Dobře si rozmyslete, jestli do něčeho, jako je sex ve třech, půjdete se svým partnerem. Mnohem lehčí je vybrat si dva kamarády nebo kamarádky, protože zde nevzniká žádný vlastnický nárok. Pokud patříte mezi odvážlivce a rozhodli jste se pro sex ve třech i s partnerem, zapomeňte na žárlení.

3. Nesrovnávejte

Hlavně se nesnažte hodnotit a srovnávat jednotlivé aktéry, mohlo by to dostat vždy minimálně jednoho do trapné situace. Do postele jdete 3 a všichni 3 v ní předvádíte maximum, srovnání pak už není důležité.