Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Chystáte se na dovolenou? Těchto 6 magických rituálů moře určitě musíte vyzkoušet. Přivoláte si lásku, peníze i spokojenost

Magie moře má velkou sílu.
Zdroj: facebook.com
Chystáte se na dovolenou k moři? A věděli jste, že právě u moře si můžete přičarovat vše, po čem toužíte? Když použijete nalezené oblázky, mušle, mořské řasy, ale i chladivou mořskou vodou vyplavená dřívka nebo lahve, můžete si přičarovat spokojenost, lásku, peníze i energii. Využijte k tomu těchto 6 rituálů a rozhodně nebudete litovat.

Magie moře je takový malý zázrak. U moře se totiž dějí divy. A vy si tak můžete přičarovat vše, po čem toužíte. A jak na to? Tyto rituály, které musíte udělat právě u moře, vám doporučuje kartářka Helen Stanku z Kartářek světla.

1. Lastura chrání domov

V mořské magii se nejčastěji zachází s předměty, které se nacházejí v oceánu. Můžou to být věci přírodní, ale také vytvořené lidskou rukou. Bývají oceánem vyvrženy na pláž a přímo nabádají k tomu, abychom je použili.

Mušle zastupují bohyně a spirálovité lastury zase ztělesňují bohy. Budete-li mít štěstí a na pláži najdete neobyčejnou mušli, vytvořte si z ní talisman. Pokud si ji umístíte u vchodu do domu, máte velkou naději, že vám domů přinese štěstí. Když na pláži narazíte do lastury, přivoláte si dobrá božstva, která vám pomohou s vašimi rituály či zaříkáním.

2. Děravý kámen

Věděli jste, že najít děravý kámen nese štěstí, protože získáváte velmi silný magický nástroj? Děravé kameny, tedy kameny s dírou skrz naskrz, se zavěšují doma pro jejich silné ochranné působení. Z toho samého důvodu se také navlečené na šňůru zavěšují i na krk.

Chcete-li si do života přitáhnout lásku, vezměte kámen, který má v sobě díru. Dírou natěsno prostrčte klacík. Kámen se zasunutým klacíkem poté vhoďte při vrcholném přílivu do moře. Poproste bohy moře o splnění vašeho přání.

3. Přivolejte si hojnost pomocí mořských řas

I tady se v mořské magii najde uplatnění. Usušte menší množství mořských řas a přivezte si je domů. Zavěste si je doma jako mocný amulet ochrany před ohněm. Řasy jsou také skvělými indikátory počasí. Jsou-li scvrklé a zkroucené, bude slunečno. Když jsou nabobtnalé a vlhké na dotek, hlásí, že přijde déšť.

Pokud vezmete malý kousek mořské řasy a strčíte ji do láhve s whisky, láhev uzavřete a postavíte na slunný okenní parapet ve svém domě, můžete si takhle přivolat hojnost a peníze. Jen je třeba láhev každý den protřepat.

4. Láhev a moře

Jako správní mořští čarodějové byste ve své zásobě měli mít sklenici s dobře těsnícím víkem. Při procházce po pláži si do ní nasbírejte malé kousky vyplaveného dřeva, kamínky, mušle a říkejte si při tom, že tímto v tomto magickém amuletu spoutáváte síly ochranné energie.

Před svým domem vykopejte v zemi díru a vložte do ní sklenici s myšlenkou, že veškeré zlo, které by k vám šlo, bude spláchnuto oceánem. Sklenice bude takto chránit váš dům. Pokud ji nemůžete zakopat do země, potom použijte květináč s hlínou. Poslouží stejně.

5. Mořský rituál pro lásku

Tento rituál je nejlepší provádět v pátek a nejlépe v noci. Vezměte si jablko a koření hřebíček. Na pláži do jablka zabodněte hřebíček tak, že na něm vytvoříte tři runy pro lásku. Použijte zaříkadlo: „Jablko lásky, hřebíčku ohně, to je mé přání, splňte je pro mě.“ A čekejte, co se bude dít. Už brzy potkáte někoho, do koho se zamilujete.

6. Runy v kruhu na mořském břehu

V místě, kde se u přílivu láme vlna, zakreslete do písku kruh. Stačí, když bude mít průměr asi tak třicet centimetrů. Do kruhu zakreslete runu či symbol vašeho přání. Představujte si při tom modrý plamen jako blesk, který vám šlehá z prstů. Vnímejte sílu, která je ukrytá v mořských brázdách. Vyčkejte, až se přílivové vlny zvednou natolik, aby odnesly vaše přání do moře. Spláchnutím se uvolní síla, kterou jste do nich vložili, a tato energie splní vaše přání.

Pokud se chcete dozvědět více o rituálech a magii moře, podívejte se ZDE.

Související články

Další články