Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Chůva a taxikářka v jednom! Monika Štiková promluvila pro eXtra.cz o nové práci

+ Dalších 13 fotografií
Štika v Německu
Monika Štiková (46) je konečně šťastná. Časy, kdy neustále peskovala manžela Michala (47) a dcery Ornellu (25) a Charlottu (22) dávno pominuly. Teď se nechává matka pluku opečovávat o 25 let mladším zajdou Petrem (21). V Německu si dokonce našla práci a popsala redakci eXtra.cz, jaké to je!

Monika Štiková pláchla do Německa za zajdou Petrem. Jenže za hranicemi není celebritou a nikdo ji nezná. Hrozbu průvanu v peněžence zažehnává prací.

Máma Ornelly a Charlotty mění život od základů. Televizní hvězdička je minulost, Monika v zahraničí pečuje o děti. „Vozím děti imigrantů ze zemí třetího světa do školy a ze školy. Nedávno nás ‚moje‘ děti pozvaly na halloweenskou párty, tak jsme s Petrem šli,“ prozradila eXtra.cz Štiková.

„Dostala jsem se k tomu přes klub, kde Péťa hraje hokej. Je to super, moc mě to baví. Jsem konečně spokojená,“ dodala. „Samozřejmě, že peníze jsou potřeba, ale je to hlavně zábava. A když se spojí zábava a peníze, je to vůbec nejlepší,“ uzavřela Monika, která je rozená obchodnice.

Vždyť to byla právě ona, kdo dokonale prodával příběh své rodiny, když Ornella otěhotněla s Josefem Koktou (61). Možná by to mohl rodičům těch dětí, o něž se stará, někdo říct.

Řeč přišla i na rozhádanou rodinu. „Prostě ať si uvědomí, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá,“ říká Monika tvrdě. Je ale ve hvězdách, zda si to vezmou k srdci.

Mohlo by vás zajímat

Další články