Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Chudák holka, nebo divoká dračice? Sex na záchodě v Olomouci rozdělil veřejnost na dva tábory!

Chudák holka, nebo divoká dračice? Sex na záchodě v Olomouci rozdělil veřejnost na dva tábory!
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Internetový hit, video z olomouckého klubu Varna, kde opilá dívka souloží s několika chlapci na záchodě najednou, rozdělilo národ na dva tábory! Jedni dívku odsuzují a nazývají ji různými jmény, druzí se pohoršují, že kluci video zveřejnili. Dívka je prý za chudinku.

Video vesele souložících chlapců s divokou dívkou vyvolalo vlnu reakcí. Je prostě vidět, že alkohol povoluje stavidla.

I přes notnou míru alkoholu je patrné, že všichni bezpečně věděli, co dělají, včetně natáčení videa. Video očividně natočil jeden ze sedmi statečných. Pak už nahrávka mířila na internet.

Někteří slečnu označují jako zneužitou, i když na takové zneužití je poměrně aktivní. Odejít na toaletu s několika kluky vyžaduje možná notnou dávku odvahy, tak jakápak chudinka.

Na druhou stranu těžko říct, jestli souhlasila s tím, že se stane slavnou herečkou v jejich domácím videu a hvězdou internetu. Takže vlastně chudák možná trochu je. A dost možná i pro to, že ji polovina internetu odsoudila za to, jak je absorpční. Jak poukazují některé komentáře, žijeme ve světě genderové rovnosti, kdejaký muž by byl šťasten za sex se sedmi ženami, tak proč ne naopak.

Takže využili kluci dívčina povolného stavu, nebo ne? Jsou to zhýralí zločinci, kteří zasluhují trest, nebo jenom postpubertální chudáci, co ke štěstí přišli a ani si s ním pořádně neuměli poradit Co bude následovat? Budou se internetové diskuze stále plnit slovy sudby, nebo se na celou kauzu začne pohlížet jako na hodně dobrý mejdan?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy